صعود به K2 در گرامیداشت لیلا اسفندیاری

مهدی عمیدی کوهنورد خوب و پرتوان خراسانی ، امروز عازم پاکستان شد تا در اولین سالگرد  لیلا اسفندیاری ، و با شعار "حمایت از کودکان بی سرپرست"  به همراه یک کوهنورد زن از آمریکا  در قالب یک تیم دو نفره برای صعود قله ی کی 2  تلاش کند.

خانم Cleo Weidlich کوهنورد آمریکایی که او را در این صعود همراهی می کند  بعنوان اولین زن کوهنورد امسال توانست دو قله آناپورنا و دائولاگیری را در یک فصل صعود کند.

برای او و همنوردش آرزوی سلامتی و موفقیت داریم. و امیدواریم همانطور که با تلاش پروانه ی عزیز ، طنین نام لیلا ، بر فراز اورست و لوتسه شنیده شد ، صدای خاموش نشدنی لیلا ، از گلوی مهدی عمیدی ، موفقیت کوهنوردان مستقل ایرانی را بر فرار کی 2 نیز فریاد کند!

/ 2 نظر / 120 بازدید
محمد

سلام.چرا الکی وقتتو توی نت نابود میکنی؟ مطمئن باش بدون تبلیغ و هزینه به جایی نمیرسی.اما با یکم تبلیغ می تونی کم کم وبلاگت رو بزرگ کنی و بعد از مدتی ازش درآمد داشته باشی.تبلیغ شما در آپلودسنتر بزرگ اصفهان آپ با بازدهی بالا.برای اعتماد شما پرداخت آنلاین هم اماده کردیم که مطمئن باشید [گل]

nahid

hichvaght khanum esfandiari ro nadidam ama tahsineshun mikonam va az samime ghalbam narahat shodam vaghti khabare foteshuno shenidam kheili duseshun daram va tahsineshun mikonsm va tu ghalbe man ja daran kash budan....