عکس لیلا اسفندیاری در قله توچال

گزارش و عکس: علیرضا زیاری

پس از گذشت یک سال................

تصویر تمام رخ لیلا اسفندیاری از یکسال پیش بر سینه جان پناه سنگی دربرابر توفان های روزگار همچنان جان سختی می کند و چهره لیلا با غرورِ تمام  بر دیوار جان پناه تکیه داده است  .

دریافت کامل گزارش

دریافت عکس در ابعاد/ 3000×4000

/ 4 نظر / 35 بازدید
حسین

روحش شاد ....واقعا شاد است که در راه هدفش فوت کرد

یک کوهنورد

روحش شاد هر موقع صعودی داریم وقت کنم به این وب سرمیزنم خیره میشم به این وب وعکسهاو... من یکی انژری میگیرم درودبرشما اقای قاسمی

مهرگانمحمدپور

ليلاي عزيز يادت تا هميشه پيشمان خواهد ماند در وطنمان ليلايي داشتيم كه امروز استوره‌اي براي دختران دلير وطنم شده است. من او را قبل از مرگش نمي شناختم اما داستانش دست به دست چرخيد و به دستم رسيد و حالا نه اينكه او را مي شناسم كه دلتنگش شده ام، طوري كه گويي مرا با او آشنايي ديرين بوده است. در راه بازگشت از كوهستان پر زد و رفت. مي گويند كار هميشه اش دلتنگي دادن به دوستانش بود، اما تنها گذاشتن اينبارش با مرتبه هاي قبل تفاوت داشت، تصميم گرفته بود تا هميشه دلتنگش باشيم. وصيت كرده بود اگر چنين شد، بگذارند تا هميشه در كوهستان بماند و امروز او در آغوش كوهستان لانه كرده است. دختري از شيرزنان قهرمان اين سرزمين كه اولين زن فاتح قله نانگابارپات در جهان بود. او را بانوي كوهستان لقب دادند. خداوند روحش را تا هميشه مورد رحمت خود قرار دهد.

نرجس

با اجازتون این وبلاگ رو به لینک دوستانم اضافه کردم